Rvs-Cde  Conseil d'État
 

Audiences 25/02/2021




9:30

Chambre XIII

  • G/A 205836/XIII-6324, S.A. SNCB HOLDING (MME BOURGYS Marie, avocat) contre La Région wallonne (MR MOËRYNCK Pierre, avocat)

10:00

Chambre VII

  • G/A 220198/VII-39780 (REMISE), Monsieur VANHAELEMEESCH Tom (MR DEKETELAERE Mario, advocaat) contre Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR RONSE Steve, advocaat)
  • G/A 220242/VII-39791 (REMISE), DE GEMEENTE ZEDELGEM (MR BOULLART Sven, advocaat) contre Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR RONSE Steve, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 226090/XIII-8463, Monsieur VAN MEERBEEK Philippe (MR LEBRUN Alain, avocat) contre Commune de Plombières (MR GREGOIRE Antoine, avocat)

10:30

Chambre VII

  • G/A 226255/VII-40387, Monsieur VAN HYFTE Philippe (MR GHYSELS Jan, advocaat) contre Het College van Burgemeester en Schepenen van de Gemeente Grimbergen (MR MALFAIT Tom, advocaat)

Chambre XII

  • G/A 232833/XII-9038, S.A. WYCOR (MR TIMMERMANS Jos, advocaat) contre Ziekenhuisvereniging van Brussel en van Schaarbeek - Universitair Verplegingscentrum (MME DOR Virginie, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 223788/XIII-8183, Madame DEBIOLLES Mireille (MR LEMMENS Eric, avocat) contre La Région wallonne (MR DRION Xavier, avocat)

11:00

Chambre VII

  • G/A 226830/VII-40442, A.S.B.L NATUURPUNT OOST-BRABANT (MR DE SMEDT Peter, advocaat) contre Deputatie van de provincieraad van Vlaams-Brabant

Chambre XIII

  • G/A 224805/XIII-8301, Madame MONNIER Anne-Marie (MR WIMMER Jacques, avocat) contre La Région wallonne (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)

11:15

Chambre XII

  • G/A 232838/XII-9040, S.P. MAENHOUT AUTOMOTIVE (MR PETITAT Victor, advocaat) contre GEMEENTE KRUISEM (MR DE WOLF Carlos, advocaat)

11:30

Chambre VII

  • G/A 230307/VII-40779, S.P. OVV GCV VANDE CASTEELE PHILIPPE (MR LAMBRECHTS Geert, advocaat) contre Deputatie van de provincieraad van Antwerpen

12:00

Chambre VII

  • G/A 230359/VII-40784, COLLEGE VAN BURGEMEESTER EN SCHEPENEN VAN DE GEMEENTE BONHEIDEN (MR FLAMEY Peter, advocaat) contre Deputatie van de provincieraad van Antwerpen

12:30

Chambre VII

  • G/A 231071/VII-40861, S.P. HEKA WONEN (MR BOSQUET Joost, advocaat) contre het college van burgemeester en schepenen van de gemeente Sint-Katelijne-Waver

12:45

Chambre VII

  • G/A 225267/VII-40278, Monsieur JACOBS Willy (MR DESMEDT August, advocaat) contre Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR VINCKE Filip, advocaat)
  • G/A 225562/VII-40319, Monsieur JACOBS Willy (MR DESMEDT August, advocaat) contre Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR VINCKE Filip, advocaat)

14:00

Chambre VII

  • G/A 232371/VII-40968, S.A. VASTGOED NOORD (MME PEETERS Liesbeth, advocaat) contre Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR SCHIJNS Chris, advocaat)

Chambre XII

  • G/A 232835/XII-9039, S.P. HAEZEBROUCK (MR DE SMET Tom, advocaat) contre WESTKUSTPOLDER (MR STAELENS Bart, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 231580/XIII-9099 (REMISE), A.S.B.L LIGUE ROYALE BELGE POUR LA PROTECTION DES OISEAUX (MR LEBRUN Alain, avocat) contre La Région wallonne (MR MOËRYNCK Pierre, avocat)

14:15

Chambre VII

  • G/A 230348/VII-40783 (REMISE), S.P. SOLAMI contre S.C.R.L FLUVIUS SYSTEM OPERATOR (MR MOONEN Wouter, advocaat)

14:30

Chambre VII

  • G/A 229842/VII-40728, S.P.R.L. CRICO ENGINEERING (MR EYSKENS Thomas, advocaat) contre S.C.R.L FLUVIUS SYSTEM OPERATOR (MR DE VISSCHER Alex, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 224816/XIII-8305, Madame IWEINS DE WAVRANS Gaétane (MR DUBOIS Nicolas, avocat) contre Commune de Chaumont-Gistoux
  • G/A 231270/XIII-9027, Madame IWEINS DE WAVRANS Gaétane (MR DUBOIS Nicolas, avocat) contre Commune de Chaumont-Gistoux

14:40

Chambre VII

  • G/A 230415/VII-40787, Monsieur YESILADA Mustafa (MR VAN CAUTER Koen, advocaat) contre Minister van Justitie, belast met Noordzee (MR VAN HEUVEN Dirk, advocaat)

14:50

Chambre VII

  • G/A 231639/VII-40907, S.A. ROCOLUC (MR VANDERSTRAETEN Maxime, advocaat) contre Minister van Justitie, belast met Noordzee

15:00

Chambre VII

  • G/A 232955/VII-41025, S.P. GREENERGY (MR SURMONT Jan, advocaat) contre Vlaamse Landmaatschappij (MR DEWAELE Pieter, advocaat)

Chambre XIII

  • G/A 231407/XIII-9041, Madame BOUCHER Sabine (MR MARINELLI Alessandro, avocat) contre Commune de Manage

 
© Conseil d'État, 2021 contact - FAQ - disclaimer - plan du site - cookies - confidentialité - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}