Rvs-Cde  Raad van State
 

Zittingen 23/02/2021




9:30

XV kamer

  • G/A 208703/XV-2262, SINGAPORE AIRLINES CARGO (MME LEIDGENS Tamara, avocat) tegen Collège d'Environnement de la Région de Bruxelles-Capitale (MR TULKENS François, avocat)
  • G/A 221557/XV-3348, SINGAPORE AIRLINES CARGO (MME LEIDGENS Tamara, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR TULKENS François, avocat)

10:00

VI kamer

  • G/A 232839/VI-21975, LA SOCIÉTÉ DE DROIT FRANÇAIS MG-VALDUNES (MR DEBROUX Michel, avocat) tegen La Région wallonne (MME DURVIAUX Ann Lawrence, avocat)

XII kamer

  • G/A 226964/XII-8662, N.V. ALGEMENE ONDERNEMINGEN TIBERGYN (MME DEWEVER Kristin, advocaat) tegen Het Vlaamse Gewest, vertegenwoordigd door de Vlaamse regering (MR DEWULF Ruben, advocaat)

10:30

XII kamer

  • G/A 227401/XII-8696, N.V. AANNEMINGSBEDRIJF NORRE-BEHAEGEL (MR GOETHALS Jo, advocaat) tegen Vlaams Gewest (MR DEWULF Ruben, advocaat)

XV kamer

  • G/A 226686/XV-3915, N.V. INVESTSUD (MR HENDRICKX Pierre-Philippe, avocat) tegen La Région wallonne (MR DIEUX Xavier, avocat)

11:00

VII kamer

  • G/A 232929/VII-41021, V.Z.W. BESCHERM BOMEN EN NATUUR (MME RYELANDT Marleen, advocaat) tegen het Vlaamse Gewest (MR BRONDERS Bart, advocaat)

XII kamer

  • G/A 227082/XII-8913, N.V. BRASSCHAAT FINANCIAL HOLDING (MR FLAMEY Peter, advocaat) tegen Dienstverlenende vereniging HAVILAND (MR D'HOOGHE David, advocaat)

11:15

VI kamer

  • G/A 232911/VI-21980, Mevrouw SOREL Martine (MR HENRY Patrick, avocat) tegen Ministre de l'Intérieur

11:30

XII kamer

  • G/A 227816/XII-8717, N.V. BOUWBEDRIJF VMG-DE COCK (MR GEERTS Filip, advocaat) tegen Vlaamse Dienst voor Arbeidsbemiddeling en Beroepsopleiding (VDAB) (MR D'HOOGHE David, advocaat)

12:00

XII kamer

  • G/A 232785/XII-9035, B.V. POSTALIA BELGIUM (MR DOBBELAERE George, advocaat) tegen Gemeente Ukkel (MR MUSSCHEBROECK Youri, advocaat)

12:30

IX kamer

  • G/A 232971/IX-9843, Mevrouw DE MEESTER Tine (MR VERBIST Stijn, advocaat) tegen Minister van Justitie, belast met Noordzee (MR VERBOUWE Stefaan, advocaat)

XI kamer

  • G/A 232921/XI-23428, N.V. DERBY (MME PATERNOSTRE Julie, avocat) tegen Ministre de l'Intérieur (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)

13:30

XI kamer

  • G/A 223586/XI-21853, Mijnheer ZHOU Ruixue (MR MUNUNGU Kévin, avocat) tegen Ministre de la Justice, chargé de la Mer du Nord (MR LEVERT Philippe, avocat)

14:00

XI kamer

  • G/A 225752/XI-22123, N.V. DERBY (MR JOASSART Pierre, avocat) tegen Commission des Jeux de Hasard (MR BUYLE Jean-Pierre, avocat)
  • G/A 225753/XI-22124, N.V. DERBY (MR JOASSART Pierre, avocat) tegen Commission des Jeux de Hasard (MR BUYLE Jean-Pierre, avocat)

14:30

XI kamer

  • G/A 224971/XI-22043, Mijnheer RUEBENS Brice (MR HERMAN Philippe, avocat) tegen Ministre de la Justice, chargé de la Mer du Nord (MR DEPRE Sébastien, avocat)

14:45

XII kamer

  • G/A 232827/XII-9037, B.V. SERENDIPITY (MR ROELANDT Konstantijn, advocaat) tegen Stad Turnhout (MR RUBENS Wouter, advocaat)

15:00

XI kamer

  • G/A 225223/XI-22073, Mijnheer KOUROUMA Fode Harouna (MME LEJEUNE Caroline, avocat) tegen Ministre de la Justice, chargé de la Mer du Nord (MR SCHAFFNER Philippe, avocat)

 
© Raad van State, 2021 contact - FAQ - disclaimer - sitemap - cookies - privacy - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}