Rvs-Cde  Raad van State
 

Zittingen 06/12/2018




9:30

VIII kamer

  • G/A 217598/VIII-9887, Mijnheer VAMECQ Joseph (MR DAOUT Augustin, avocat) tegen Université de Mons-Hainaut (MR FAVART Pierre, avocat)
  • G/A 223428/VIII-10623, Mijnheer VANDENBERK Peter (MR MERCIER Alain, avocat) tegen Zone de Secours Liège Zone 2 IlLE-SRI (MME FORTEMPS Nathalie, avocat)
  • G/A 223853/VIII-10676, Mijnheer VANDENBERK Peter (MR MERCIER Alain, avocat) tegen Zone de Secours Liège Zone 2 IlLE-SRI (MME FORTEMPS Nathalie, avocat)
  • G/A 225032/VIII-10795, Mijnheer LONGUEVILLE Pascal (MR GENERET Geoffroy, avocat) tegen Ministre de la Défense
  • G/A 225154/VIII-10815, Mijnheer SOTIRIOS SCHOLIADIS Frédéric (MR COETSIER Pierre, avocat) tegen La Communauté française (MR HENRY Patrick, avocat)
  • G/A 225157/VIII-10816, Mijnheer NOËL Jean-François (MR COETSIER Pierre, avocat) tegen La Communauté française (MR HENRY Patrick, avocat)
  • G/A 225371/VIII-10831, SYNDICAT POUR LA MOBILITÉ ET TRANSPORT INTERMODAL DES SERVICES PUBLICS (MR LETELLIER Vincent, avocat) tegen HR Rail (MR VAN OLMEN Chris, avocat)
  • G/A 225565/VIII-10855, Mijnheer POLET Justin (MR LAGASSE Jean-Paul, avocat) tegen Ministre de la Mobilité (MR LEVERT Philippe, avocat)

XIII kamer

  • G/A 216640/XIII-7395, Mevrouw CORNET d'ELZIUS Cécile (MR BOUCKAERT Jan, avocat) tegen La Région wallonne (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)
  • G/A 217929/XIII-7539, Mijnheer TONDEUR Jean-Philippe (MR SAMBON Jacques, avocat) tegen La Région wallonne (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)
  • G/A 219254/XIII-7669, Mijnheer DEROUAUX Jacques (MR GREGOIRE Antoine, avocat) tegen La Région wallonne (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)
  • G/A 222206/XIII-8003, B.V.B.A. CERCLE EQUESTRE LA BALZANE (MME PAUWELS Vanessa, avocat) tegen La Région wallonne (MR JOLY Robert, avocat)
  • G/A 224026/XIII-8216, Mevrouw LEBRUN Renée (MR LEBRUN Alain, avocat) tegen La Région wallonne (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)

10:00

XI kamer

  • G/A 218653/XI-21038, N.V. ROCOLUC (MR TULKENS François, avocat) tegen Commission des Jeux de Hasard (MR LEVERT Philippe, avocat)
  • G/A 222135/XI-21499, Mevrouw NINDABA Desiderate (MR PRINTZ Yves, avocat) tegen Ministre de la Justice, chargé de la Régie des Bâtiments (MR SCHAFFNER Philippe, avocat)
  • G/A 222399/XI-21531, Mijnheer BENAMEUR Abdelkader (MR COHEN Nicolas, avocat) tegen Ministre de la Justice, chargé de la Régie des Bâtiments
  • G/A 223562/XI-21849, Mevrouw GHEUDE Stéphanie (MR BOURTEMBOURG Jean, avocat) tegen Ministre de la Justice, chargé de la Régie des Bâtiments (MR SCHAFFNER Philippe, avocat)
  • G/A 223709/XI-21870, Mevrouw ALI CHERIF Karima (MR VOGEL Lucas, avocat) tegen Commune d'Ixelles (MME TRIMBOLI Karine, avocat)
  • G/A 224150/XI-21926, Mevrouw PIRRO Sarah (MR GELAY David, avocat) tegen La Communauté française (MR LEVERT Philippe, avocat)

11:00

VII kamer

  • G/A 223691/VII-40130, DE GEMEENTE KRAAINEM (MR SWERTS Tom, advocaat) tegen Vlaams minister van Omgeving, Natuur en Landbouw (MR ROMMELAERE Clive, advocaat)
  • G/A 224258/VII-40172, N.V. POSTPRINT (MR DEVOS Noël, advocaat) tegen Vlaams minister van Omgeving, Natuur en Landbouw (MR VANPRAET Jürgen, advocaat)
  • G/A 225280/VII-40282, Mijnheer VANDEWEYER Willem (MR DE SMEDT Peter, advocaat) tegen Vlaams minister van Omgeving, Natuur en Landbouw (MR STAELENS Bart, advocaat)
  • G/A 226325/VII-40392, Mijnheer MEUL Gert (MR DE CUYPER Wim, advocaat) tegen Deputatie van de provincieraad van Oost-Vlaanderen

 
© Raad van State, 2018 contact - FAQ - disclaimer - sitemap Powered by Doran Colibri.cms