Rvs-Cde  Conseil d'État
 

Audiences 12/10/2020



10:00

Chambre IX

  • G/A 215274/IX-8635, Madame JANSEGERS Eline (MR VAN DE VYVER Lode, advocaat) contre Net Brussel - Gewestelijk Agentschap voor Netheid (MR LEVERT Philippe, advocaat)

Chambre XI

  • G/A 230475/XI-22920, La Région wallonne (MR HIRSCH Alain, avocat) contre Commission des Jeux de Hasard (MME COOREMAN Isabelle, avocat)
  • G/A 230477/XI-22921, S.A. DERBY (MR JOASSART Pierre, avocat) contre Commission des Jeux de Hasard (MME COOREMAN Isabelle, avocat)

10:30

Chambre IX

  • G/A 222755/IX-9104, HET OPENBAAR CENTRUM VOOR MAATSCHAPPELIJK WELZIJN TE LEUVEN, THANS ZORGBERDIJF LEUVEN (MR SOCQUET Dany, advocaat) contre Viceminister-president van de Vlaamse Regering en Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Bestuurszaken, Inburgering en Gelijke Kansen (MR STAELENS Bart, advocaat)

11:00

Chambre VIII

  • G/A 231925/VIII-11512, Monsieur VANDERSMISSEN Pierre (MR BOURTEMBOURG Jean, avocat) contre Zone de Police de Bruxelles-Capitale-Ixelles (ZP 5339) (MR VAN DE GEJUCHTE Frédéric, avocat)

Chambre IX

  • G/A 224013/IX-9199, Monsieur TARAGOLA Eddy (MR MESSIAEN Tom, advocaat) contre Viceminister-president van de Vlaamse Regering en Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Bestuurszaken, Inburgering en Gelijke Kansen (MR DE SUTTER Tom, advocaat)

Chambre XI

  • G/A 230478/XI-22922, Monsieur BELLAKAAL Nasreddine (MME GHYMERS Cécile, avocat) contre Ministre de la Justice, chargé de la Mer du Nord (MR SCHAFFNER Philippe, avocat)
  • G/A 230479/XI-22923, Mademoiselle CAMARA Ramatoulaye (MME GHYMERS Cécile, avocat) contre Ministre de la Justice, chargé de la Mer du Nord (MR SCHAFFNER Philippe, avocat)

11:30

Chambre IX

  • G/A 222786/IX-9106, Monsieur DE MOT Lodewijk (MR GHYSELS Jan, advocaat) contre Hoge Raad voor de Justitie (MR BEELEN Bert, advocaat)

Chambre XI

  • G/A 229971/XI-22845, Monsieur TEDROS SIUM Yonas (MME ZWART Louise, avocat) contre Ministre de la Justice, chargé de la Mer du Nord (MR SCHAFFNER Philippe, avocat)
  • G/A 230243/XI-22882, Monsieur TRAORE Amadou Bamba (MME ZWART Louise, avocat) contre Ministre de la Justice, chargé de la Mer du Nord (MR SCHAFFNER Philippe, avocat)

12:00

Chambre IX

  • G/A 223064/IX-9130, Madame VAN DER AUWERA Martine (MR MAENHOUT Koenraad, advocaat) contre Stad Vilvoorde (MR BEELEN Bert, advocaat)
  • G/A 223607/IX-9163, Madame VAN DER AUWERA Martine (MR MAENHOUT Koenraad, advocaat) contre Stad Vilvoorde (MR BEELEN Bert, advocaat)

13:00

Chambre IX

  • G/A 231864/IX-9774, Monsieur YAGBASAN Simon (MR GENERET Geoffroy, advocaat) contre A.S.B.L Sint-Goedele Brussel (MR DERIDDER Jim, advocaat)

14:00

Chambre IX

  • G/A 225456/IX-9316, Monsieur HURKMANS Gert (MR DEVOS Noël, advocaat) contre ARTESIS PLANTIJN HOGESCHOOL ANTWERPEN (MME COOLSAET Ann, advocaat)

14:30

Chambre IX

  • G/A 223121/IX-9132, Monsieur BAEYENS Kristiaan contre Regie der Gebouwen (MR POPPE Anthony, advocaat)
  • G/A 223313/IX-9140, Monsieur BAEYENS Kristiaan contre Regie der Gebouwen (MR JACUBOWITZ Emmanuel, advocaat)
  • G/A 223314/IX-9141, Monsieur BAEYENS Kristiaan contre Regie der Gebouwen (MR POPPE Anthony, advocaat)

15:00

Chambre IX

  • G/A 225946/IX-9356, Madame LECHAT Ann (MR BERNAUW Kristiaan, advocaat) contre Vice-eersteminister en minister van Mobiliteit (MR VAN HYFTE Bart, advocaat)

15:30

Chambre IX

  • G/A 225377/IX-9312, Monsieur VAN GORP Sven contre Minister van Justitie, belast met Noordzee (MR VAN DIEVOET Michel, advocaat)

 
© Conseil d'État, 2020 contact - FAQ - disclaimer - plan du site - cookies - confidentialité - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}