Rvs-Cde  Raad van State
 

Zittingen 25/09/2020




9:00

XV kamer

  • G/A 231789/XV-4551, Mijnheer SHAH Mustafa (MR LEJEUNE Pierre-Bernard, avocat) tegen Ville de Seraing (MME VAN DAMME Nathalie, avocat)

9:30

VIII kamer

  • G/A 225745/VIII-10880, Mevrouw LECOMTE Isabelle tegen La Communauté française (MME FEYT Anne, avocat)

9:50

X kamer

  • G/A 222869/X-16986, Mevrouw DE BORMAN Sabine (MR DE PRETER Filip, advocaat) tegen Brussels Hoofdstedelijk Gewest (MR BUTENAERTS Stijn, advocaat)

10:15

VIII kamer

  • G/A 227679/VIII-11114, Mijnheer FRAITURE Alain (MR MOSSOUX Raphael, avocat) tegen Ministre des Finances

X kamer

  • G/A 225316/X-17248, Mevrouw COPPENS Carine (MR LAHOUSSE Pascal, advocaat) tegen Stad Ninove (MR DE SUTTER Tom, advocaat)

10:40

X kamer

  • G/A 225994/X-17304, Mijnheer PEETERS Joseph tegen Stad Landen (MR POETS Jannick, advocaat)
  • G/A 226006/X-17308, Mijnheer DEWAELHEYNS Albert tegen Stad Landen (MR ROGGEN Jan, advocaat)

11:00

VI kamer

  • G/A 231731/VI-21857, N.V. DELTA MAINTENANCE (MR TEHEUX Jean-Luc, avocat) tegen S.C.R.L. Société de Logements du Plateau (MR MOLITOR Cédric, avocat)

VIII kamer

  • G/A 218571/VIII-10033, Mevrouw COZAR-AGUILAR Cateline (MR LEMMENS Eric, avocat) tegen Ville de Spa (MR MARCY Serge, avocat)
  • G/A 219503/VIII-10146, Mevrouw COZAR-AGUILAR Cateline (MR LEMMENS Eric, avocat) tegen Ville de Spa (MR MARCY Serge, avocat)
  • G/A 221372/VIII-10384, Mevrouw COZAR-AGUILAR Cateline (MR LEMMENS Eric, avocat) tegen Ville de Spa (MR MARCY Serge, avocat)

X kamer

  • G/A 225166/X-17234, Mijnheer THEUNISSEN Bernard (MR VERBIST Stijn, advocaat) tegen Viceminister-president van de Vlaamse Regering en Vlaams minister van Binnenlands Bestuur, Bestuurszaken, Inburgering en Gelijke Kansen (MR DE SUTTER Tom, advocaat)

11:15

X kamer

  • G/A 225943/X-17299, Mijnheer BRESSELEERS Ludovicus (MR TIJS Reiner, advocaat) tegen Gemeente Schoten (MR SEBREGHTS Floris, advocaat)

11:20

X kamer

  • G/A 230686/X-17712, Mijnheer VERCAMER Alexander tegen Gemeente Destelbergen (MR DE SUTTER Tom, advocaat)

11:30

X kamer

  • G/A 227093/X-17409, Mevrouw DE KIMPE Camilla (MR DE SMET Bram, advocaat) tegen Vlaams minister van Mobiliteit en Openbare Werken (MME COOREMAN Isabelle, advocaat)

11:40

X kamer

  • G/A 229836/X-17638, Mevrouw BRENNINKMEIJER Susanne (MR DE CUYPER Wim, advocaat) tegen Gemeente Brasschaat (MR SEBREGHTS Floris, advocaat)

11:45

VIII kamer

  • G/A 229761/VIII-11325, Mijnheer JOURQUIN Jean-Marc (MME VANNES Viviane, avocat) tegen Ville de Bruxelles (MR UYTTENDAELE Marc, avocat)

11:50

X kamer

  • G/A 224694/X-17177, LANDBOUWVENNOOTSCHAP LV VAN SINAY (MR DE KETELAERE Tim, advocaat) tegen Gemeente Gooik (MR GHYSELS Jan, advocaat)

12:00

X kamer

  • G/A 226388/X-17345, N.V. AUGUST VAN GORP EN ZONEN (MME VAN DEUN Annemie, advocaat) tegen Stad Turnhout

12:20

X kamer

  • G/A 225019/X-17213, N.V. A. STEVENS EN CO (MR OPSOMMER Jan, advocaat) tegen Brussels Hoofdstedelijk Gewest (MR BUTENAERTS Stijn, advocaat)

12:30

VIII kamer

  • G/A 231795/VIII-11503, Mevrouw THIRION Véronique (MME WIRTGEN Aube, avocat) tegen Ministre de l'Emploi, de l'Economie et des Consommateurs

12:35

X kamer

  • G/A 229296/X-17588, Mijnheer AHIDAR ILIASS (MME COPPENS Freya, advocaat) tegen Minister van Veiligheid en Binnenlandse Zaken

12:45

X kamer

  • G/A 224017/X-17082, KERKFABRIEK SINT-JOZEF (MR DE LOPHEM Evrard, advocaat) tegen Gouverneur van de provincie Vlaams-Brabant (MR STAELENS Bart, advocaat)

13:00

X kamer

  • G/A 222936/X-16999, XXX (MME BUYSSE Peggy, advocaat) tegen Stad Dendermonde (MR LAHOUSSE Pascal, advocaat)

13:15

X kamer

  • G/A 231138/X-17744, Mevrouw DE KEERSMAECKER Nadine (MME KUSTERS Beleke, advocaat) tegen Gemeente Ganshoren (MR WERY Olivier, advocaat)

14:00

VIII kamer

  • G/A 223534/VIII-10633, Mevrouw HEIJMANS Christine (MR JOASSART Pierre, avocat) tegen Centre public d'action sociale de Woluwé Saint-Pierre (MR FICHER Ivan, avocat)
  • G/A 225879/VIII-10904, Mevrouw HEIJMANS Christine (MR JOASSART Pierre, avocat) tegen CPAS de Woluwé-Saint-Pierre (MR FICHER Ivan, avocat)
  • G/A 226706/VIII-11003, Mevrouw HEIJMANS Christine (MR JOASSART Pierre, avocat) tegen Commission communautaire commune (MR DE SCHIETERE DE LOPHEM Evrard, avocat)
  • G/A 227555/VIII-11105, Mevrouw HEIJMANS Christine (MR JOASSART Pierre, avocat) tegen Commission communautaire commune (MR DE SCHIETERE DE LOPHEM Evrard, avocat)

14:45

VIII kamer

  • G/A 228004/VIII-11144, Mijnheer CASSART Jean-Claude tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR UYTTENDAELE Marc, avocat)

15:30

VIII kamer

  • G/A 225850/VIII-10895, Mijnheer ELORZA DE LA FUENTE Xavier (MR LEPINOIS Christophe, avocat) tegen HR Rail (MR VAN OLMEN Chris, avocat)

16:15

VIII kamer

  • G/A 230725/VIII-11423, Mijnheer GAUTHIER Eric (MR GENERET Geoffroy, avocat) tegen Zone de police 5314 CONDROZ-FAMENNE (MR MOLITOR Cédric, avocat)

 
© Raad van State, 2020 contact - FAQ - disclaimer - sitemap - cookies - privacy - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}