Rvs-Cde  Raad van State
 

Zittingen 11/09/2020




9:30

VIII kamer

  • G/A 225437/VIII-10838, Mijnheer DIENG MBENGUE Baye Birame (MR LEUCKX Jean-Louis, avocat) tegen HR Rail (MR VAN OLMEN Chris, avocat)

X kamer

  • G/A 227329/X-17434, Mijnheer VANLERBERGHE Kurt (MME DUBOIS Damienne, advocaat) tegen Vlaams Gewest (MR STAELENS Bart, advocaat)

10:15

VIII kamer

  • G/A 225804/VIII-10889, Mijnheer LIXON Jean-Pierre (MME TISON Nathalie, avocat) tegen SNCB (MR VUYLSTEKE Vincent, avocat)

X kamer

  • G/A 221884/X-16901, Mijnheer MALIK Zahid Hussain (MR KAÏRET Sander, advocaat) tegen Stad Brugge (MR STAELENS Bart, advocaat)

10:30

XII kamer

  • G/A 231609/XII-8946, N.V. MOURIK (MR DE WOLF Carlos, advocaat) tegen LEEFMILIEU BRUSSEL (MME GUNS Joke, advocaat)

10:45

X kamer

  • G/A 223122/X-17014, Mijnheer DESMEDT Etienne (MR SNIJKERS Frank, advocaat) tegen het Vlaamse Gewest (MR DE GREEF Dirk, advocaat)
  • G/A 224333/X-17129, Mevrouw VAN HEYMBEECK Wiske (MR VERVAET Evert, advocaat) tegen Provincie Vlaams-Brabant

11:00

VIII kamer

  • G/A 225759/VIII-10882, Mijnheer LANDAUER Raphaël (MR MERCIER Alain, avocat) tegen Zone de Secours Liège Zone 2 IlLE-SRI (MME FORTEMPS Nathalie, avocat)

11:30

X kamer

  • G/A 224435/X-17148, Mijnheer LAEREMANS Bart (MR BOSQUET Joost, advocaat) tegen Provincie Vlaams-Brabant (MR VAN DIEVOET Michel, advocaat)
  • G/A 224457/X-17152, Mijnheer COUTTEAU Rudi (MR DE STAERCKE Jürgen, advocaat) tegen Gemeente Grimbergen (MR GYSEN Cies, advocaat)

XI kamer

  • G/A 231705/XI-23175, Mevrouw DE POORTER Charlotte (MR BOIGELOT Eric, avocat) tegen La Communauté française (MR LEVERT Philippe, avocat)

11:45

VIII kamer

  • G/A 226847/VIII-11020, Mijnheer ROLLIN Pierre-Olivier (MR UYTTENDAELE Marc, avocat) tegen Province de Hainaut (MR LOMBAERT Bruno, avocat)

12:00

X kamer

  • G/A 230172/X-17665, XXX (MR VANSIMPSEN Niels, advocaat) tegen Vlaamse Gewest (MR MULS Walter, advocaat)

12:30

X kamer

  • G/A 230469/X-17696, Mijnheer MONSIEURS Peter (MR FLAMEY Peter, advocaat) tegen Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR AERTS Paul, advocaat)

13:00

X kamer

  • G/A 230525/X-17699, Mijnheer DEMEYERE Walter (MR D'HOEST Jacky, advocaat) tegen Gemeente Zuienkerke (MR RASSCHAERT Wim, advocaat)

14:00

VIII kamer

  • G/A 227408/VIII-11081, Mijnheer LEJEUSNE David (MR VAN MALLEGHEM Henry, avocat) tegen Province de Hainaut (MR VERZELE Benoît, avocat)

XV kamer

  • G/A 231686/XV-4538, V.Z.W. LA SONATINE (MR RIXHON Stéphane, avocat) tegen La Communauté française (MR UYTTENDAELE Marc, avocat)

14:30

VI kamer

  • G/A 231682/VI-21852, S.R.L. DECK TRAVEL (MME LACKNER Audrey, avocat) tegen Ministre de la Sécurité et de l'Intérieur, chargé du Commerce extérieur
  • G/A 231728/VI-21856, S.R.L. DECK TRAVEL (MME LACKNER Audrey, avocat) tegen Ministre des Affaires étrangères

14:45

VIII kamer

  • G/A 230257/VIII-11370, Mijnheer THIRION Frédéric tegen Ministre de la Justice, chargé de la Régie des Bâtiments et Ministre des Affaires européennes (MR SCHAFFNER Philippe, avocat)

15:30

VIII kamer

  • G/A 229456/VIII-11293, Mijnheer TOUSSAINT Michel (MR DE WOLF Vincent, avocat) tegen Wallonie Bruxelles Enseignement (WBE) (MR UYTTENDAELE Marc, avocat)

16:15

VIII kamer

  • G/A 227422/VIII-11082, Mevrouw GROSJEAN Brigitte (MME MERODIO Laura, avocat) tegen La Communauté française (MR LEVERT Philippe, avocat)

 
© Raad van State, 2020 contact - FAQ - disclaimer - sitemap - cookies - privacy - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}