Rvs-Cde  Raad van State
 

Zittingen 08/10/2020




9:30

VII kamer

  • G/A 229353/VII-40661, N.V. CONSTRUCTIVO (MR ROELANDT Konstantijn, advocaat) tegen Gemeente Merelbeke (MR AERTS Paul, advocaat)

XIII kamer

  • G/A 223573/XIII-8158, Ville de Châtelet (MR HERMAN Philippe, avocat) tegen La Région wallonne (MME HENDRICKX Bénédicte, avocat)

10:00

VII kamer

  • G/A 229652/VII-40710, B.V.B.A. DIESEL BERNARD (MME DU GARDEIN Lies, advocaat) tegen COLLEGE VAN BURGEMEESTER EN SCHEPENEN VAN DE GEMEENTE MOORSLEDE (MR VANDEN BERGHE Frank, advocaat)

10:15

XII kamer

  • G/A 231806/XII-8959, N.V. TELEVIC HEALTHCARE (MR HAMEEUW Ignace, advocaat) tegen Universitair Ziekenhuis Gent

XIII kamer

  • G/A 226779/XIII-8520, Mijnheer DE MOL Pascal (MR VANDENPUT Tangui, avocat) tegen La Région wallonne (MME HENDRICKX Bénédicte, avocat)

10:30

VII kamer

  • G/A 222185/VII-39985, Mijnheer STEVENS Eddy (MME DEDECKER Inke, advocaat) tegen Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR BRONDERS Bart, advocaat)

11:00

VII kamer

  • G/A 222462/VII-40022, N.V. EVAN FURNITURE (MR GITS Arnold, advocaat) tegen Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR STAELENS Bart, advocaat)

XII kamer

  • G/A 231786/XII-8958, B.V. POETSLAND (MR VERFAILLIE Mathieu, advocaat) tegen Stad Kortrijk (MME DUYMELINCK Fien, advocaat)

XIII kamer

  • G/A 226976/XIII-8536, Mijnheer PENSON Nicolas (MR GUIOT Matthieu, avocat) tegen La Région wallonne (MR DRION Xavier, avocat)

11:30

VII kamer

  • G/A 223837/VII-40141, B.V.B.A. DAWLAT (MME DEDECKER Inke, advocaat) tegen Deputatie van de provincieraad van Limburg

11:45

XIII kamer

  • G/A 220073/XIII-7765, Mevrouw WARIN Françoise Marie Louise (MME RUELLE Vinciane, avocat) tegen La Région wallonne (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)

12:00

VII kamer

  • G/A 222546/VII-40033, N.V. W.L. IMMO (MR SWERTS Tom, advocaat) tegen Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR BERGÉ Jan, advocaat)

12:30

VII kamer

  • G/A 223936/VII-40147, GEMEENTE STEENOKKERZEEL (MR SWERTS Tom, advocaat) tegen Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR STAELENS Bart, advocaat)

14:00

XIII kamer

  • G/A 229827/XIII-8852, Mijnheer STEREF Michel (MR DUBOIS Nicolas, avocat) tegen La Région wallonne (MR ORBAN DE XIVRY Etienne, avocat)

14:30

XIII kamer

  • G/A 229655/XIII-8831, N.V. FONCIERE HORNU (MR d'OULTREMONT Jacquelin, avocat) tegen La Région wallonne (MME HENDRICKX Bénédicte, avocat)

15:00

XIII kamer

  • G/A 229632/XIII-8827, Mevrouw SCHWACHHOFER Diane tegen Commune de Quaregnon (MR LOUIS Olivier, avocat)

15:30

XIII kamer

  • G/A 230466/XIII-8932, Mevrouw HONDEKYN Isabelle (MR WINAND Grégory, avocat) tegen Commune de Froidchapelle

 
© Raad van State, 2020 contact - FAQ - disclaimer - sitemap - cookies - privacy - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}