Rvs-Cde  Raad van State
 

Zittingen 18/12/2020




9:30

VIII kamer

  • G/A 228041/VIII-11149, Mevrouw DION Véronique (MME RASE Laurence, avocat) tegen La Communauté française (MR GORS Benoit, avocat)

9:45

VIII kamer

  • G/A 224783/VIII-10778, Mijnheer ISTIRY Freddy (MR BOURTEMBOURG Jean, avocat) tegen La Communauté française (MR UYTTENDAELE Marc, avocat)

10:00

X kamer

  • G/A 224348/X-17132, Mijnheer GHYSEBRECHTS Rudi (MR SLOSSE Willem, advocaat) tegen Gemeente Brasschaat (MR SEBREGHTS Floris, advocaat)

10:15

X kamer

  • G/A 226531/X-17366, B.V.B.A. CIMS (MR VAN STEENBRUGGE Walter, advocaat) tegen Stad Kortrijk (MR DEWAELE Pieter, advocaat)

10:30

VIII kamer

  • G/A 219640/VIII-10162, Mevrouw VONLANTHEN Elizabeth tegen Ministre de l'Economie et du Travail (MME LECOMTE Léa, avocat)

X kamer

  • G/A 224342/X-17131, Mevrouw DE COENE Hilde (MR PROOT Laurent, advocaat) tegen Gemeente Brakel (MR DE WOLF Carlos, advocaat)

10:55

X kamer

  • G/A 223806/X-17070, N.V. AUGUST VAN GORP EN ZONEN (MME VAN DEUN Annemie, advocaat) tegen Stad Turnhout (MME LAENEN Gitte, advocaat)

11:10

X kamer

  • G/A 225445/X-17265, V.Z.W. CULTUREEL CENTRUM MOSKEE OMAR (MR FADILI Ali, advocaat) tegen Stad Antwerpen (MR MARTENS Bob, advocaat)

11:15

VIII kamer

  • G/A 226897/VIII-11026, Mijnheer DE CROMBRUGGHE DE PICQUENDAELE Bertrand (MR BELLEFLAMME François, avocat) tegen Ministre des Affaires étrangères, des Affaires européennes et du Commerce extérieur, et des Institutions culturelles fédérales (MR LAURENT Jean, avocat)

11:25

X kamer

  • G/A 224233/X-17102, B.V.B.A. STEENBAKKERIJ (MME CREEMERS Birgit, advocaat) tegen Gemeente Temse (MR SEBREGHTS Floris, advocaat)

11:45

X kamer

  • G/A 226172/X-17323, Mijnheer SAZLIK Sami (MR MEEUS Senne, advocaat) tegen Gemeente Grimbergen (MR GYSEN Cies, advocaat)

12:00

VIII kamer

  • G/A 229819/VIII-11328, C.V.B.A. Intercommunale TIBI (MR HERMAN Philippe, avocat) tegen La Région wallonne (MME CARTIAUX Lucile, avocat)

X kamer

  • G/A 227382/X-17438, N.V. PARTIVAST (MR VERBIST Stijn, advocaat) tegen Stad Antwerpen (MR MARTENS Bob, advocaat)

12:15

X kamer

  • G/A 227618/X-17461, Mijnheer VINCKE Paul (MR DE CONINCK Jeroen, advocaat) tegen Gemeente Niel (MR LOIX Yves, advocaat)

14:00

VIII kamer

  • G/A 225258/VIII-10824, Mevrouw DELHASSE Rosine (MME KIEHL Elisabeth, avocat) tegen La Communauté française (MR LEVERT Philippe, avocat)
  • G/A 225939/VIII-10913, DELHASSE Rosine (MME KIEHL Elisabeth, avocat) tegen La Communauté française (MME FENG Ye, avocat)

14:45

VIII kamer

  • G/A 226821/VIII-11018, Mijnheer HEROUFOSSE Alexis (MR DE WOLF Vincent, avocat) tegen Ministre de l'Intérieur - Police fédérale

15:30

VIII kamer

  • G/A 226925/VIII-11028, Mevrouw MERTENS Anne tegen La Région wallonne (MR CLOSE Xavier, avocat)

16:15

VIII kamer

  • G/A 227238/VIII-11066, Mevrouw FOURMEAUX Annick (MR BOURTEMBOURG Jean, avocat) tegen La Région wallonne (MR CLOSE Xavier, avocat)

 
© Raad van State, 2020 contact - FAQ - disclaimer - sitemap - cookies - privacy - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}