Rvs-Cde  Raad van State
 

Zittingen 11/01/2019




9:30

VIII kamer

  • G/A 222425/VIII-10518, Mijnheer R'BAHI Youssef (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222426/VIII-10525, Mijnheer BEHZAD-AFCHAR Nicolas (MR DESCHEEMAECKER Philippe, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR BELLEFLAMME François, avocat)
  • G/A 222427/VIII-10519, Mijnheer MURGANO Michael (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222428/VIII-10520, Mijnheer ALEXANDRAKIS Georgios (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222429/VIII-10521, Mijnheer DEDECKER André (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222430/VIII-10522, Mijnheer TERWAGNE Alexandre (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222431/VIII-10523, Mijnheer NYS Nicolas (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222433/VIII-10524, Mijnheer DE BECKER Jimmy (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222438/VIII-10526, Mijnheer ROYER Thibauld (MR DESCHEEMAECKER Philippe, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR BELLEFLAMME François, avocat)
  • G/A 222444/VIII-10527, Mijnheer COLLAER Jérôme (MR DESCHEEMAECKER Philippe, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR BELLEFLAMME François, avocat)
  • G/A 222446/VIII-10528, Mijnheer MEINGUET Dorian (MR DESCHEEMAECKER Philippe, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR BELLEFLAMME François, avocat)
  • G/A 222454/VIII-10529, Mijnheer MARQUET Julien (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222455/VIII-10530, Mijnheer COLLARD Nicolas (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222456/VIII-10531, Mijnheer PATTE Sébastien (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222457/VIII-10532, Mijnheer JULY-DENIS Michael (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)
  • G/A 222458/VIII-10533, Mijnheer TOPART Julien (MR FONTEYN Ronald, avocat) tegen SELOR (MR JACUBOWITZ Emmanuel, avocat)

XV kamer

  • G/A 217955/XV-2972, Mijnheer TERRULI Romain tegen Commune de Berchem-Sainte-Agathe (MR DONY Cyrille, avocat)
  • G/A 221018/XV-3271, Commune d'Aubange (MR WITTAMER Jean-Christian, avocat) tegen Gouverneur de la Province de Luxembourg (MR BONBLED Nicolas, avocat)
  • G/A 221879/XV-3380, SCS MICHEL (MME SAUTOIS Joëlle, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR LAGASSE Jean-Paul, avocat)
  • G/A 221881/XV-3382, B.V.B.A. KARA (MME SAUTOIS Joëlle, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR LAGASSE Jean-Paul, avocat)
  • G/A 221906/XV-3391, Mijnheer RAYANE Azzedine - SPRL TRAMYSO (MR FRANCIS Bernard, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR LAGASSE Jean-Paul, avocat)
  • G/A 221907/XV-3390, Mijnheer RAYANE Azzedine - SPRL TRECO (MR FRANCIS Bernard, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR LAGASSE Jean-Paul, avocat)
  • G/A 221908/XV-3392, Mijnheer RAYANE Azzedine - SPRL Z-TAXIS (MR FRANCIS Bernard, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR LAGASSE Jean-Paul, avocat)
  • G/A 221909/XV-3389, Mijnheer RAYANE Azzedine - SPRL Z-TRANS (MR FRANCIS Bernard, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale (MR LAGASSE Jean-Paul, avocat)
  • G/A 224916/XV-3708, LIGUE D'IMPROVISATION PROFESSIONNELLE WALLONIE-BRUXELLES, EN ABRÉGÉ LIPWB (MR BAUM Lionel-Albert, avocat) tegen La Communauté française (MME FEYT Anne, avocat)
  • G/A 225093/XV-3720, Mijnheer M'BEKA MATUNDU PUATI (MR CASTRO RODRIGUEZ Ruben Dario, avocat) tegen Bourgmestre de la Ville de Bruxelles (MR UYTTENDAELE Marc, avocat)
  • G/A 225634/XV-3789, B.V.B.A. ARTEVINIMMO (MR SIMONART Philippe, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale
  • G/A 225689/XV-3796, B.V.B.A. ARTEVINIMMO (MR SIMONART Philippe, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale
  • G/A 225691/XV-3798, B.V.B.A. ARTEVINIMMO (MR SIMONART Philippe, avocat) tegen Région de Bruxelles-Capitale
  • G/A 225717/XV-3802, Mevrouw BERGLING Yannike (MR MAKIADI-MAPASI Marc, avocat) tegen La Chambre des représentants de Belgique

10:00

XII kamer

  • G/A 226940/XII-8661, N.V. ALGEMENE ONDERNEMINGEN HIMPE (MME COOREMAN Isabelle, advocaat) tegen GO! Onderwijs van de Vlaamse Gemeenschap

10:30

X kamer

  • G/A 226480/X-17361, N.V. PATRILAM (MME VANDENHENDE Lise, advocaat) tegen Gemeente Kuurne (MME SMETS Deborah, advocaat)

 
© Raad van State, 2018 contact - FAQ - disclaimer - sitemap Powered by Doran Colibri.cms