Rvs-Cde  Raad van State
 

Zittingen 21/01/2021




9:30

XIII kamer

  • G/A 221913/XIII-8842, Province de Namur (MR BRUSSELMANS Denis, avocat) tegen La Région wallonne

10:00

VI kamer

  • G/A 232488/VI-21941, B.V.B.A. BALFROID (MR VISEUR François, avocat) tegen Commune de Bièvre

VII kamer

  • G/A 225574/VII-40321, HET COLLEGE VAN BURGEMEESTER EN SCHEPENEN VAN DE GEMEENTE MEEUWEN-GRUITRODE (MR MERTENS Wim, advocaat) tegen Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR BRONDERS Bart, advocaat)
  • G/A 225684/VII-40331, Mevrouw LINSEN Anita (MR MERTENS Wim, advocaat) tegen Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR BRONDERS Bart, advocaat)

XIII kamer

  • G/A 224851/XIII-8310, Mevrouw DELVAULX Bénédicte (MME FORTEMPS Nathalie, avocat) tegen La Région wallonne (MR CARTUYVELS Jean-François, avocat)

10:30

VII kamer

  • G/A 224934/VII-40246, GEMEENTE ZOMERGEM (MR DE SMEDT Peter, advocaat) tegen Vlaams minister van Justitie en Handhaving, Omgeving, Energie en Toerisme (MR RONSE Steve, advocaat)

XIII kamer

  • G/A 227244/XIII-8644, V.Z.W. PESTICIDE ACTION NETWORK EUROPE (MR BAILLEUX Antoine, avocat) tegen Ministre des Classes moyennes, des Indépendants, des PME et de l'Agriculture, des Réformes institutionnelles et du Renouveau démocratique (MR DEPRE Sébastien, avocat)

11:00

VII kamer

  • G/A 225048/VII-40258, N.V. SUEZ FACILITIES CENTER (MR DELTOUR Bernard, advocaat) tegen Brussels Hoofdstedelijk Gewest (MR DE LOPHEM Evrard, advocaat)

XII kamer

  • G/A 232609/XII-9023, B.V. ANTWERPS ARCHITECTEN ATELIER (MR BOSQUET Joost, advocaat) tegen HULPVERLENINGSZONE FLUVIA (MR PEETERS Patrick, advocaat)

XIII kamer

  • G/A 226470/XIII-8490, Mijnheer LE JEUNE D'ALLEGEERSHECQUE François (MR SAMBON Jacques, avocat) tegen La Région wallonne (MME HENDRICKX Bénédicte, avocat)

11:30

VII kamer

  • G/A 225109/VII-40261, V.Z.W. NATUURPUNT BEHEER, VERENIGING VOOR NATUURBEHEER EN LANDSCHAPSZORG IN VLAANDEREN (MR DE SMEDT Peter, advocaat) tegen Deputatie van de provincieraad van Antwerpen

12:00

VII kamer

  • G/A 225266/VII-40277, Mijnheer HEYNDERICKX Joël (MR TIJS Reiner, advocaat) tegen Deputatie van de provincieraad van Antwerpen

12:30

VII kamer

  • G/A 222369/VII-40014, N.V. AANNEMINGSBEDRIJF AERTSSEN (MME LARMUSEAU Isabelle, advocaat) tegen Openbare Vlaamse Afvalstoffenmaatschappij (MR SLOSSE Willem, advocaat)

13:00

VI kamer

  • G/A 232618/VI-21953 (UITGESTELD), N.V. TLS GROUP (MME VON KUEGELGEN Manuela, avocat) tegen Ministre des Affaires étrangères, des Affaires européennes et du Commerce extérieur, et des Institutions culturelles fédérales

14:00

XII kamer

  • G/A 232600/XII-9021, N.V. RICOH BELGIUM (MR BOSQUET Joost, advocaat) tegen Gemeente Etterbeek

XIII kamer

  • G/A 229770/XIII-8847, N.V. REGAIN (MME FORTEMPS Nathalie, avocat) tegen La Région wallonne (MR MOËRYNCK Pierre, avocat)

14:30

XIII kamer

  • G/A 231563/XIII-9055, N.V. CHÂTEAU ET VILLAS (MR d'UDEKEM d'ACOZ Charles-Henri, avocat) tegen La Région wallonne (MR MOËRYNCK Pierre, avocat)

15:00

XIII kamer

  • G/A 231623/XIII-9062, Mevrouw LEPOT Ingrid (MR WINAND Grégory, avocat) tegen Commune de Tinlot (MR FAGNOUL Sean, avocat)

 
© Raad van State, 2021 contact - FAQ - disclaimer - sitemap - cookies - privacy - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}