Rvs-Cde  Conseil d'État
 

Audiences 13/11/2020



9:00

Chambre XV

  • G/A 232187/XV-4591, S.P.R.L. MAINEGO (MR VAN HOOLAND Pierre, avocat) contre Ministre de l'Intérieur (MR BONBLED Nicolas, avocat)

9:30

Chambre VIII

  • G/A 225331/VIII-10829, Monsieur ILUNGA MADIONDO (MME RASE Laurence, avocat) contre La Communauté française (MR LEVERT Philippe, avocat)

10:00

Chambre X

  • G/A 224540/X-17159, DE GEMEENTE HEIST-OP-DEN-BERG (MR GYSEN Cies, advocaat) contre Gemeente Begijnendijk (MR BEELEN Bert, advocaat)

10:15

Chambre VIII

  • G/A 221406/VIII-10390, Monsieur EUGENE Pascal (MR BOURTEMBOURG Jean, avocat) contre La Communauté française (MR UYTTENDAELE Marc, avocat)

10:20

Chambre X

  • G/A 224025/X-17083, Monsieur CALUWAERTS Jules (MR ROELANDT Konstantijn, advocaat) contre Minister-president van de Vlaamse Regering en Vlaams minister van Buitenlands Beleid en Onroerend Erfgoed (MR DECLERCQ Philippe, advocaat)

10:30

Chambre VI

  • G/A 232106/VI-21892 (REMISE), SRL CARRE 7 (MR FIEVEZ Sébastien, avocat) contre Commune de Jemeppe-sur-Sambre (MME DOR Virginie, avocat)

10:45

Chambre X

  • G/A 224317/X-17123, DE BELGISCHE STAAT,vertegenwoordigd door de vice-eersteminister en minister van Mobiliteit (MR VAN HYFTE Bart, advocaat) contre Stad Gent (MR DEVERS Patrick, advocaat)
  • G/A 225296/X-17245, Vice-eersteminister en minister van Mobiliteit (MR VAN HYFTE Bart, advocaat) contre Stad Gent (MR DEVERS Patrick, advocaat)

11:00

Chambre VIII

  • G/A 225852/VIII-10897, Monsieur BAR Fabrice (MR GENERET Geoffroy, avocat) contre S.C.R.L VIVAQUA (MR VAN OLMEN Chris, avocat)

Chambre X

  • G/A 222882/X-16988, Monsieur VAN BOSSCHE Daniel (MR KAÏRET Sander, advocaat) contre Minister-President van de Brusselse Hoofdstedelijke Regering, belast met Plaatselijke Besturen, Territoriale Ontwikkeling, Stedelijk Beleid, Monumenten en Landschappen, Studentenaangelegenheden, Toerisme, Openbaar Ambt, Wetenschappelijk Onderzoek en Openbare netheid (MR LAGASSE Jean-Paul, advocaat)

11:15

Chambre X

  • G/A 226378/X-17344, S.P.R.L. GARAGE DENOYEL (MR DE WINT Nick, advocaat) contre Stad Brugge (MR DE PRETER Filip, advocaat)

11:30

Chambre X

  • G/A 228100/X-17497, Monsieur BRUYNINX Guido (MR TOURY John, advocaat) contre Vlaamse Landmaatschappij (MR STAELENS Bart, advocaat)

11:45

Chambre VIII

  • G/A 221449/VIII-10394, Madame FERIER Laetitia (MR UYTTENDAELE Marc, avocat) contre Zone de Police locale de Wavre (MR JONGEN François, avocat)

11:50

Chambre X

  • G/A 223779/X-17067, Madame CARETTE Lea (MME RYCKBOST Donatienne, advocaat) contre Gemeente Beernem (MR RASSCHAERT Wim, advocaat)

12:15

Chambre X

  • G/A 226359/X-17342, Monsieur HOORNE Amaat (MME MEERSMAN Jacqueline, advocaat) contre Het Vlaamse Gewest, vertegenwoordigd door de Vlaamse Regering en door de Beroepsinstantie inzake openbaarheid van bestuur en hergebruik van overheidsinformatie (MR DEVERS Patrick, advocaat)

12:40

Chambre X

  • G/A 226443/X-17354, Madame GOEMAN Kristin contre Gemeente Boutersem (MR BEELEN Bert, advocaat)

14:00

Chambre VIII

  • G/A 228478/VIII-11188, Madame BAETE Laura (MR LEVERT Philippe, avocat) contre Ministre de l'Intérieur - Police fédérale

 
© Conseil d'État, 2020 contact - FAQ - disclaimer - plan du site - cookies - confidentialité - twitter Powered by Doran Colibri.cms

{{messageCookie}} {{linkCookie}}